Modlitwa wstawiennicza

"Twoje problemy same się nie rozwiążą, poproś Boga aby Ci w tym pomógł"

Czujesz się samotny, zraniony i nieszczęśliwy? Nie umiesz przebaczyć? Szukasz Boga ale nie potrafisz Go odnaleźć? A może jesteś przytłoczony troskami swojego życia? Skorzystaj z modlitwy wstawienniczej organizowanej przez Diecezjalne Centrum Służby Rodzinie i Życiu. Spotkasz tam ludzi, którzy Cię wysłuchają i pomodlą się w Twojej osobistej intencji zapewniając całkowitą dyskrecję. Modlitwą służą osoby zaangażowane w charyzmatyczną wspólnotę „Odnowy w Duchu Świętym”, które posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu modlitwy. Liczne świadectwa osób, które skorzystały z takiej formy pomocy mówią o tym, że jest ona bardzo skuteczna.

Termin modlitwy: 04.06.2019 / przerwa w okresie wakacyjnym.

Modlitwa wstawiennicza odbywa się w Kaplicy naszego Centrum po uprzednim zapisaniu się w Sekretariacie. Tel: (32) 269-51-70 od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-13:30.

MODLITWA WSTAWIENNICZA – CO TO TAKIEGO?

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt 18,20)

Bardzo często w trudnych sytuacjach życiowych prosimy znajome osoby o modlitwę. Tak jest w chorobie, kiedy rozwiązujemy jakiś ważny problem lub nie umiemy sobie z czymś poradzić. Prosimy o modlitwę innych ludzi, bo instynktownie wierzymy, że modlitwa wielu osób często okazuje się skuteczniejsza niż modlitwa tylko nas samych. Modlitwa wstawiennicza jest niczym innym, jak wspólną modlitwą osoby poszukującej Bożej pomocy i tych, którzy jako swoje powołanie odkryli właśnie taką formę modlitewnego zaangażowania. Osoba prosząca o pomoc przedstawia krótko swój problem zespołowi służącemu modlitwą wstawienniczą, a następnie wspólnie zaczynają się modlić w tej konkretnej intencji. Modlimy się zawsze we własnej intencji (nie o rozwiązanie problemów innych osób). Wszystko, co dzieje się przed i w czasie modlitwy jest objęte całkowitą tajemnicą.

Poniżej możesz zapoznać się z warunkami owocnego przyjęcia modlitwy wstawienniczej, które zostały opracowane przez same osoby posługujące.

 

Galeria

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Sosnowieckiej

W ramach Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Sosnowieckej działa:

Diecezjalne Centrum Służby Rodzinie i Życiu w Sosnowcu, Katolickie Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych, Wspólnota par niesakramentalnych "Drogi nadziei".

Skontaktuj się z nami