REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA PAR NIESAKRAMENTALNYCH 2023

Rekolekcje wielkopostne dla par niesakramentalnych

Wspólnota par niesakramentalnych „Drogi nadziei” oraz Diecezjalne Centrum Służby Rodzinie i Życiu w Sosnowcu zapraszają osoby, które zawarły w przeszłości małżeństwo w Kościele a obecnie żyją w nowym związku cywilnym na rekolekcje wielkopostne dla par niesakramentalnych.

Rekolekcje odbędą się w kaplicy Domu „Szilo” w Czeladzi (41-250 Czeladź, ul. Legionów 2) w dniach 3, 4 i 5 marca 2023 r. (piątek, sobota i niedziela). Spotkania rekolekcyjne będą zaczynać się o godz. 19.15, poprowadzi je ks. Dawid Kuczek. W piątek nauka rekolekcyjna będzie połączona z nabożeństwem Drogi Krzyżowej, w sobotę natomiast po konferencji uczestnicy będą mieli możliwość zatrzymania się na adoracji Najświętszego Sakramentu, Rekolekcje zakończą się w niedzielę Mszą św. i spotkaniem przy stole.

Więcej informacji o rekolekcjach można uzyskać w Diecezjalnym Centrum Służby Rodzinie i Życiu w Sosnowcu u diecezjalnego duszpasterza związków niesakramentalnych ks. Grzegorza Kossa (tel. 32 269 51 70 - czynny w godz. 10.00 - 13.30).

Galeria

Diecezjalne Centrum Służby Rodzinie i Życiu w Sosnowcu

W ramach Centrum działają:
Specjalistyczna Poradnia Rodzinna, Diecezjalny Ośrodek Adopcyjny, Poradnia Życia Rodzinnego dla narzeczonych.

Skontaktuj się z nami