Poradnia Życia Rodzinnego dla narzeczonych

„Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i złączy się ze swoją żoną, i będą oboje jednym ciałem. A tak już nie są dwoje, lecz jedno ciało. Co więc Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela.”Mt 19,5-6

Co możesz znaleźć na naszej podstronie

Do przeglądania działu „Narzeczeni” zapraszamy wszystkie pary, które rozeznają powołanie Boże do małżeństwa i pragną przygotować się duchowo do życia w pełnej jedności z drugim człowiekiem. W dziale znajdują się informacje na temat przygotowania do małżeństwa, metod naturalnego planowania rodziny. W Centrum można skorzystać z pomocy doradców życia rodzinnego pracujących w ramach Poradni Życia Rodzinnego dla narzeczonych.

Doradcy życia rodzinnego w naszej Poradni:
mgr Agnieszka Krajniewska
mgr Gabriela Musiał
 
W chwili obecnej spotkania w Poradni Życia Rodzinnego przy Diecezjalnym Centrum Służby Rodzinie i Życiu odbywają się w formie spotkań stacjonarnych i on-line.

 

Poradnictwo przedmałżeńskie i rodzinne w Diecezji Sosnowieckiej 

Informacje na temat przygotowania można uzyskać w Wydziale Duszpasterstwa Rodzin Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu, ul. Wawel 19:
 
Zgłoszenie udziału w katechezach dla narzeczonych organizowanych przez Wydział Duszpasterstwa Rodzin odbywa się przez formularz na stronie:   

Diecezjalne Centrum Służby Rodzinie i Życiu w Sosnowcu

W ramach Centrum działają:
Specjalistyczna Poradnia Rodzinna, Diecezjalny Ośrodek Adopcyjny, Poradnia Życia Rodzinnego dla narzeczonych.

Skontaktuj się z nami